Hot Student Stories
top-5-grammar-and-spelling-checkers-to-rock-in-2019

Paper clips sell for 23 cents per box what will 4 boxes ccost?

Melissa Norris

in Online Courses

follow
followin
1 answer
12 views

1 answer


William Cain on April 10, 2018

23 cents can be written as .23 dollars. .23 * 4 = .92 $ (o) 92 cents


Add you answer