Hot Student Stories
top-5-grammar-and-spelling-checkers-to-rock-in-2019

If 31/2 pounds of bananas cost $.98, how much would one pound cost

Blair Lewis

in Mathematics

follow
followin
1 answer
4 views

1 answer


Kevin Sutter on January 21, 2019

It would cost about $ 28 for a pound


Add you answer